„PRONAJATO“

Luxusní Vila 5+KK s velkým zázemím | Troubsko

Dispozice: 5 + kk | UP 220 m² | 1077m² | + 3x terasa + balkón | 3x parkovací stání | garáž | Troubsko u Brna

cena nemovitosti

PRONAJATO

UP celkem 220 m²


Pozemek 1077 


Garáž 22 


3 parkovací stání


Objevte svůj sen o bydlení v této nadstandardní moderní vile v Troubsku na Brněnsku. Nabízíme k pronájmu exkluzivní nemovitost v klidné vilové čtvrti, obklopenou zelení a s vynikající dostupností do centra i na dálnici. Každé z tří podlaží vily je vybaveno koupelnou a WC, přičemž hlavní ložnice disponuje navíc vlastní koupelnou. Tato vila je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci luxusního bydlení, soukromí a pohodlného přístupu k městským službám.

Moderní luxusní vila v Troubsku u Brna
Moderní luxusní vila v Troubsku u Brna
Energetická třída PENB (B)
Energetická třída PENB (B)

Tento architektonický skvost se nachází na konci vilové čtvrti v severním okraji malebné obce Troubsko u Brna, která se pyšní výjimečnou polohou s okouzlujícím výhledem na okolní krajinu. Je obklopena zelení a klidem, což zaručuje maximální soukromí a pohodu. Nemovitost je zasazena do pozemku s unikátní terénní strukturou, nabízí rozmanité využití prostoru a dokonale se integruje do okolní zástavby rodinných domů.

Vila se rozkládá na třech podlažích a její design překonává terénní rozdíly tak, aby poskytovala plynulé přechody mezi interiérem a exteriérem. Z třetího podlaží se můžete přímo vydat do zvýšené části zahrady, která slibuje soukromí a klid.

V přízemí (1.NP) vás uvítá prostorná vstupní hala, na kterou navazuje obývací prostor s jídelnou a kuchyní s dveřmi na terasu, kde si můžete vychutnat klidné ráno či večerní relaxaci. Také se tu nachází spižírna, praktická prádelna a kotelna.

První patro (2.NP) je vyhrazeno pro klidovou zónu s ložnicemi, které mají přímý přístup na prostorný balkón nabízející úchvatné výhledy. Hlavní ložnice disponuje navíc vlastním sociálním zařízením, dále se tu nachází 2 prostorné pokoje, koupelna s vanou a šatna pro maximální pohodlí.

Ve třetím podlaží (3.NP) se nachází velmi prostorný pokoj (původní majitelé využívali jako hernu a hostovský pokoj) s výstupem na zvýšenou část zahrady, kde budete mít k dispozici další terasu a možnost realizace venkovního bazénu. Tato část domu je ideální pro relaxaci a odpočinek s nádherným výhledem na okolní krajinu.

Tato vila představuje spojení moderního designu s praktičností a pohodlím, ideální pro ty, kteří hledají výjimečné bydlení v harmonii s přírodou, a přitom s výbornou dostupností do Brna. Nechte se okouzlit jedinečností této nemovitosti, která nabízí nepřeberné možnosti pro vaše bydlení snů.

Díky skvělé dostupnosti MHD, rychlému spojení na dálnici směr Praha i Olomouc, je tato vila ideálním místem pro ty, kdo chtějí spojit klidné bydlení s rychlým přístupem do městského života. Nepropásněte příležitost bydlet v této výjimečné nemovitosti, která přináší dokonalou harmonii moderního života a soukromí.

Půdorys I.NP

Online rezervace prohlídky

Zarezervujte si prohlídku včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.