„PRONAJATO“

Nízkoenergetický Byt 2+KK | Prostějov

Dispozice: 2 + kk | UP 81 m² | nízké náklady na vytápění | parkovací místo v ceně | Barákova, Prostějov

cena nemovitosti / nájemné za měsíc

PRONAJATO

UP celkem 81 m²


Nízkoenergetický

Parkovací místo

5minut od centra

Je pro vás bydlení v Prostějově prioritou?

Potom neváhejte a zajímejte se o bydlení v bytovém domě kousek od centra Prostějova. Celý bytový dům patří jednomu majiteli, a tak zde nehrozí žádný střed zájmů. Všechny byty 2+kk či 1+kk se nachází ve druhém nadzemním podlaží cihlového domu.

Nabízená nemovitost sestává se ze dvou obytných místností, zádveří se šatnou, koupelny a samostatného WC. 

Největším pokoj je místnost s kuchyňským koutem (34,76 m²), lze označit jako velký obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem s orientací do ulice Barákova. Je zde kuchyňská linka s vestavěnou horkovzdušnou troubou, indukční čtyř-plotýnková varná deska, kombinovaná lednice s mrazákem a digestoř. Další místností je prostorná ložnice (14,28 m²). Koupelna (5,5 m²) je s vanou, sprchovým koutem, otopným žebříkem a keramickým umyvadlem. Je zde příprava na pračku. Samostatmé WC (2,30 m²) se závěsným keramickým WC a umyvadlem, Poslední místností v bytě je zádveří (6,44 m²), které propojuje obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnou a samostatné WC.

Vytápění v bytě je podlahové, TUV zajišťuje bojler. Na podlahách v obytných místnostech vinyl, v koupelně, chodbě a na WC je keramická dlažba.

Rezervační poplatek

15.000 Kč

Měsíční platby

1500 Kč el. energie, 300 Kč Voda

1.800 Kč

Půdorys bytuOnline rezervace

Zarezervujte si prohlídku včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.