Nemovitosti k pronájmu

Pronájem, který stojí za to: Výhodné nemovitosti za neodolatelné ceny.

Výběr výhodných nemovitostí k pronájmu s Josef Hutera Real Estate

Hledáte moderní byt v srdci města? Nebo klidné rodinné sídlo blízko přírody? Ať už hledáte cokoli mezi tím, jste na správném místě. S lety zkušeností v oblasti pronájmu nemovitostí nabízíme kvalitní, spolehlivé a profesionální služby pro ty, kteří hledají své nové domovy či prostor pro svůj byznys.

Procházejte naše aktuální nabídky, vychutnejte si detailní fotografie a informace o každé nemovitosti a najděte si místo, které bude odpovídat vašim potřebám a představám. Pokud potřebujete asistenci nebo máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Naším hlavním cílem je usnadnit vám cestu k ideální nemovitosti.

Vaše spokojenost je naším úspěchem. Věříme, že správná nemovitost může změnit váš život, a jsme zde, abychom vám pomohli najít tu pravou.

Byt 2+kk Olomouc

Jedinečná příležitost exkluzivního bytu s dispozicí 2KK na pronájem. Nemovitost se nachází v ulici  v Olomouci. Je po kompletní rekonstrukci, která splňuje ty nejvyšší standardy. Pyšní se luxusní kuchyňskou linkou na míru, prostornou šatnou, akusticky izolovanými dveřmi a je kompletně vybaven.

Máte zájem? Rád vám poskytnu veškeré informace a ukážu vám tento byt z blízka. Těším se na váš zájem!

Skladové plochy Ostrava

Nabízíme k pronájmu zpevněné plochy v Ostravě s možností různého využití – ideální pro parkování dodávek, autobusů, stavebních strojů nebo jako skladovací plocha. Pozemek má celkovou rozlohu přibližně 2000 m², přičemž je možné ho rozdělit podle potřeby nájemce na menší části, minimálně však 1000 m

Máte zájem? Rád vám poskytnu veškeré informace a ukážu vám tento byt z blízka. Těším se na váš zájem!

Skladové plochy Praha

Nabízíme k pronájmu v Praze pozemek ke komerčnímu využití (např. parkování dodávek, autobusů, stavebních strojů, skladovací plocha apod. ) Parcela má celkovou plochu 2035 m² a lze rozdělit na menší části. Pronajmout lze minimálně 1000 m².

Máte zájem? Rád vám poskytnu veškeré informace a ukážu vám tento byt z blízka. Těším se na váš zájem!

AKTUÁLNĚ: Hledáme zpevněné plochy k pronájmu v okolí: Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav, Neratovice, Kralupy nad Vltavou.

Kontaktujte nás

HUIS BUILDING RED s.r.o.

Cyrilská 508/7, Brno, 60200

+420774122412

josef@jhre.cz

@facebookovástránka