Jak chytrý Honza rozdělil krásný zámek Prohlášením vlastníka

25.02.2023

Bylo nebylo, v království daleko za devatero horami a devatero řekami žil chytrý Honza. Jednoho dne obdržel pověření od krále, aby rozdělil zámek na bytové a nebytové části, aby tak zachránil království před nepříznivými majetkovými vztahy mezi spoluvlastníky.

Chytrý Honza se pustil do díla a zaměřil všechny byty a nebytové prostory. Vytvořil prohlášení, ve kterém jasně vymezil jednotlivé bytové a nebytové jednotky, jako například kanceláře, dílny, garáže nebo ateliéry. Spolu s tím určil podíly na společných částech domu.

Rozdělení zámku na jednotky mělo mnoho výhod. Určilo vlastnictví jednotlivých bytů, zvýšilo jejich tržní hodnotu a usnadnilo dědické záležitosti. V případě potřeby mohli spoluvlastníci snadno převést vlastnictví na třetí osobu.

Pokud bylo v zámku vytvořeno alespoň pět jednotek, z nichž čtyři měly být ve vlastnictví čtyř různých vlastníků, muselo být založeno společenství vlastníků jednotek.

Honza také zohlednil možnost změny v prohlášení, pokud by došlo k úpravám jednotek, jako byly půdní vestavby, střešní nástavby, sloučení bytů nebo jejich rozdělení.

Díky chytrému Honzovi bylo království zachráněno a spoluvlastníci zámku žili šťastně až do konce svých dnů.


Apartmány ve vinařské oblasti Šatov

"Představte si, že máte příležitost mít skvělé výdělky z nájmu a nebo přímo z vašeho podnikání a přitom si vychutnávat vynikající vína a užívat krásnou přírodu. S naší nabídkou se to stane skutečností."

Představuji vám jedno z nejúchvatnějších míst, obec Šatov na znojemsku. Šatov je místo kde labužníci objevují to nejlepší víno a také neopakovatelné zážitky


Pokud potřebujete jakoukoli pomoc týkající se nemovitostí, neváhejte mě kontaktovat.

Jmenuji se Pepa Hutera a s profesionálním přístupem a úctou ke klientům pracuji v oblasti realit od roku 2013. Baví mě to a snažím se svou práci odvádět na špičkové úrovni. Využívám nejmodernější technologie, jako jsou video prohlídky, profesionální fotografie a Home Staging, abych dosáhl jediného cíle: prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu, aby jste byli naprosto spokojeni.

Tyto stránky jsem vytvořil proto, abych ukázal, že když dva lidé dělají totéž, nemusí to být výsledkově stejné. Rozdíl mezi realitními makléři je velmi zřejmý. Proto jsem zde sepsal své tipy a články, aby Vám pomohly při rozhodování, ať již prodeje nebo nákupu nemovitosti.

Každý prodej nemovitosti skrývá lidský příběh a to by se nikdy nemělo podceňovat. Proto si dávám záležet na každé práci, kterou odvádím, a dbám na své dobré jméno a pověst. Moje spokojení klienti jsou mé nejlepší reference.

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám za pozornost. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi setkám a probereme Vaše požadavky u kávy.


Rychlý kontakt

Telefonní číslo:

+420 774 12 24 12

E-mail:

josef@hutera.cz