Získejte nejvyšší prodejní cenu a rychlý prodej: 7 důvodů, proč si nechat profesionály připravit vaši nemovitost k prodeji

25.01.2023

Příprava nemovitosti k prodeji je klíčovým faktorem pro úspěšný prodej a získání nejvyšší možné prodejní ceny. Pokud chcete prodat svou nemovitost co nejrychleji a s největším ziskem, měli byste zvážit její přípravu profesionálem. Zde jsou 7 důvodů, proč si nechat připravit vaši nemovitost k prodeji:

1.  Získáte nejvyšší možnou prodejní cenu

Profesionální příprava vaší nemovitosti vede ke zvýšení atraktivity pro potenciální kupující a zvyšuje tak možnost prodeje za co nejvyšší cenu. Pomocí vynikajících fotografií, dokonalého homestagingu a přípravy interiéru dokážou profesionálové zaujmout kupující a vést k nabídce vyšší ceny.

2. Zrychlíte prodej

Profesionální příprava nemovitosti zvyšuje její atraktivitu a zaujme kupující hned od prvního okamžiku. To vede k rychlejšímu prodeji a ušetření času a peněz.

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Jakou cenu má vaše nemovitost?

Zdarma vám to povím.

3.  Získáte nezaujatý pohled

Profesionálové na homestaging a styling mají nezaujatý pohled na vaši nemovitost a dokážou odhalit potenciál vašeho domova. Pomohou vám najít nejlepší způsob, jak vaši nemovitost prezentovat a dosáhnout co nejlepších výsledků.

4. Ukážete potenciál nemovitosti

Profesionální fotografové dokážou zachytit každý detail a ukázat potenciál vaší nemovitosti v nejlepším světle. Díky 3D půdorysům a fotografiím se potenciální kupující snadno seznámí s dispozicí a prostorovým uspořádáním vašeho domova.

Chci řemeslníka
Chci Homestaging
Chci fotografa
Chci 3D vizualizace
Chci kompletní servis

5.  Ušetříte čas

Profesionální příprava nemovitosti je náročná a vyžaduje spoustu času. Odborníci vám ušetří mnoho hodin a zajistí, aby vše bylo připravené do posledního detailu.

6.  Získáte větší zájem o vaši nemovitost

Profesionální příprava nemovitosti zvyšuje zájem potenciálních kupujících a vede k většímu počtu prohlídek. Čím více lidí navštíví vaši nemovitost, tím větší je šance na rychlý prodej za vysokou cenu.

Špatná propagace nemovitosti v praktických ukázkách

7. Zvýšíte konkurenceschopnost

V dnešní době je na trhu s nemovitostmi velká konkurence. Profesionální příprava vaší nemovitosti pomůže vyniknout mezi ostatními a získat konkurenční výhodu. Výsledkem bude rychlý prodej za nejvyšší možnou cenu.


Pokud tedy plánujete prodat svou nemovitost, měli byste zvážit profesionální přípravu. Nejenže vám to pomůže získat nejvyšší prodejní cenu a rychlý prodej, ale také ušetří spoustu času a stresu. Nezapomeňte si najít zkušeného odborníka, který vám pomůže získat maximum z vaší nemovitosti.

Získejte nejvyšší prodejní cenu a rychlý prodej své nemovitosti! Kontaktujte nás a my vám pomůžeme s profesionální přípravou vaší nemovitosti k prodeji.

Online rezervace

Zarezervujte si konzultaci zdarma na téma: Jak připravit nemovitost na prodej. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Jakou cenu má vaše nemovitost?

Zdarma vám to povím.

Výběr z nabídky

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc týkající se nemovitostí, neváhejte mě kontaktovat.

Jmenuji se Pepa Hutera a s profesionálním přístupem a úctou ke klientům pracuji v oblasti realit od roku 2013. Baví mě to a snažím se svou práci odvádět na špičkové úrovni. Využívám nejmodernější technologie, jako jsou video prohlídky, profesionální fotografie a Home Staging, abych dosáhl jediného cíle: prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu, aby jste byli naprosto spokojeni.

Tyto stránky jsem vytvořil proto, abych ukázal, že když dva lidé dělají totéž, nemusí to být výsledkově stejné. Rozdíl mezi realitními makléři je velmi zřejmý. Proto jsem zde sepsal své tipy a články, aby Vám pomohly při rozhodování, ať již prodeje nebo nákupu nemovitosti.

Každý prodej nemovitosti skrývá lidský příběh a to by se nikdy nemělo podceňovat. Proto si dávám záležet na každé práci, kterou odvádím, a dbám na své dobré jméno a pověst. Moje spokojení klienti jsou mé nejlepší reference.

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám za pozornost. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi setkám a probereme Vaše požadavky u kávy.