„Služba“

Fotografujeme nemovitosti | Brno, Praha, Olomouc

Dispozice: 2 pokoje | Pozemek 490 m² | terasa | 400m od přehrady | 45 minut od Brna

cena služby od

1.500 Kč

Léto nám klepe na dveře a sním i chatařská sezona, ideální čas si jednu hezkou u vyhledávané přehrady v Plumlově na Prostějovsku pořídit.

Nemusíte být fanoušek chataření, ale tenhle kousek si zamilujete na první dobrou. Stačí se přijít podívat a poslechnou si tu nádheru. Absolutní ticho, všude přítomný klid, listy šumí, ptáci zpívají a jen 500 metrů od vás je jedna z nejlepších pláží Plumlovské přehrady. Přátelé, to je ráj na zemi.

Rezervační poplatek

Provize se neplatí, rezervační poplatek je součást ceny

75.000 Kč

Tahle chata není největší, ale najdete v ní vše co potřebujete, takže ať už na oslavy narozenin, odpočinek, víkendy s rodinou, nebo jiné víkendy :-) najde si tu každý. Komu to nebude stačit, může si ji za pár korun přifouknout například o podkroví a nebo… máme i jiný tip, ale podrobnosti na prohlídce.

Součásti této krasavice je kamenný zahradní gril s terasou a udírnou. Chata je velmi příjemně situovaná a to nejlepší ze světových stran, tedy východ jih a západ jsou plně k dispozici. Nenajdete tu vodu, ale i ta je na pozemku dostupná, stačí jen drobná investice a studnu si nechat vyvrtat.

Mám pro Vás připravené zajímavé balíčky, takže když si ji budete chtít užívat jen pro sebe, chatu Vám prodám a uslyšíte o mě jen při přání k vašim narozeninám.

Pokud se ale o nic starat nechcete, a koukáte se jen po vhodné investici, zajistím Vám údržbu, a také velmi hezký výnos z pronájmu. Prozradím Vám, že takové kousky jako je tahle chata se pronajímají samy. My to umíme lépe, navíc i automatizovat, takže Váš zisk bude ještě vyšší. Možností je několik, ale to víc na prohlídce. Rozhodně se to vyplatí víc na investici víc, než 2+kk nad kterým možná přemýšlíte. Který termín si vyberete? Uvidíme se už zítra?

Půdorys chaty

Rozměry jednotlivých místností: Obývací pokoj s kuchyňským koutem 25,68 m², Ložnice 15,14 m², Šatna 7,99 m², Koupelna 5,39 m², WC 1,46 m², Chodba 11,87 m², Sklep 4,13 m², Technická místnost 1,48 m², Terasa 16,09 m².

Online rezervace

Zarezervujte si prohlídku včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.