„PRODÁNO“

Prostorný cihlový byt 2+KK | Brno

Dispozice: 2 + kk/3+kk | UP 70 m² | parkovací stání | komora na patře | Haškova, Brno

cena nemovitosti

PRODÁNO

UP celkem 70 m²


Byt 67 


Komora na patře 3


Parkovací stání


Události poslední doby (rok 2020) přeházely priority v bydlení a o nemovitosti v blízkosti přírody se strhla poptávková rvačka. Pokud i vy hledáte prvotřídně zařízený domov s bezproblémovou dostupností, ovšem s bonusem uklidňující léčivé přírody, žádaná lokalita Lesná je opravdová trefa do zeleného. K rekreačnímu a sportovnímu vyžití láká lesopark Čertova rokle, zároveň je zde všechno po ruce: mateřská i základní škola, pošta, nákupní střediska, lékařská služba i rychlé dopravní spojení.

S vybavením kuchyně si také nemusíte dělat starosti, je totiž kompletně vybavená včetně diodového podsvětlení, vestavěné mikrovlnné trouby, elektrické trouby, sklokeramické varné desky, lednice s mrazákem, myčkou na nádobí.

Unikátní nabídka prostorného bytu 2+kk o rozměrech 67 m² a praktické komory 3 m² (nahrazující sklep) proto rozbuší srdce nejednomu vyznavači skvělého bydlení.

Celý dům je řešený jako zděná nástavba na bývalou administrativní budovu a je i přes svou výšku dvou pater opatřen výtahem. Tento konkrétní byt se nachází ve druhém patře s orientací oken na západ. Okna jsou opatřena špičkovou stínící technikou s jednoduchým ovládáním. V létě tak v bytě zajistí příjemný stín, v zimě naopak šetří náklady praktickou izolací.

V prostoru mezi obývacím pokojem a kuchyní je v sádrokartonovém podhledu příprava na případné dobudování dělící příčky/stěny. V kuchyni a obývacím prostoru je nášlapnou vrstvou plovoucí podlaha, stejně tak v samostatné ložnici. V chodbě, šatně, koupelně a samostatném WC nadchne každého estéta keramická dlažba. Šatna je opravdu hodně velká, nepotřebujete tolik prostoru? Stačí sundat police a můžete tu místnost využívat třeba jako samostatnou anticovidní pracovnu. V luxusně rekonstruované koupelně (rekonstrukce 2017 společně s WC) je vana se skleněnou sprchovou zástěnou, umyvadlo se skřínkou, dalším úložným prostorem a místem pro pračku. Máte hodně věcí? Pak na chodbě oceníte velmi prostornou vestavěnou skříň s posuvnými dveřmi opatřenými velkým zrcadlem.

Dostupnost vysokorychlostního rychlostního internetu a kabelové televize od dvou hlavních dodavatelů v Brně.

Půdorys bytu

Změna dispozici na 3+kk? Snadné, levné a rychlé!

Víme jak na to! Nemovitost lze v případě potřeby velmi snadno rozdělit na dispozici 3+kk. Jednoduchou integrací SKD příčky, světlíku pro zachování denního světla a pouzdra pro posuvné dveře do prostoru současné obývací místnosti s kuchyňským koutem získá budoucí majitel velmi elegantní řešení jak rozšířit současnou dispozici pří zachování vysokého komfortu. Jde o v praxi ověřený postupem, kterým získáte další plnohodnotnou ložnici s francouzským oknem o výměře cca 12 m² a stále prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním stolem o velikosti cca 18 m². To nejlepší na této přestavbě je, že s její realizací se nemusí pospíchat. Montáž SDK příčky je záležitost na cca dvě odpoledne a proto se nemusí realizovat ihned. Pokud se na to necítíte, přestavbu Vám zajistíme. Kolik to bude stát? Cena navržené stavební úpravy vyžaduje náklad ve výši pouze cca 30-40 tisíc korun.

Energetický štítek třídy (PENB) C
Energetický štítek třídy (PENB) C

Dům má energetický štítek třídy (PENB) C

TRŽNÍ ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Online rezervace konzultace

Zarezervujte si konzultaci (15minut ZDARMA). Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.